Relaxační Spa nově v salonu

Decleor relax intense - balzam a Decleor global envelopment - maska

Balíček obsahuje peeling těla, zpevňující masku na tělo a zakončení probíhá relaxační masážním balzámem který obsahuje esencialni oleje.
Doporučujeme – úžasný, klidný a účinný relax pro klienty které mají rádi spa s Francouzskou luxusní kosmetikou Decleor.

Cena – 2500,-Kč – 120 min

decleor1

O ZNAČCE DECLÉOR

Příběh značky Decléor se začal psát v roce 1974, tedy již dávno před vznikem světového trendu esenciálních olejů. Dnes je Decléor přední kosmetickou značkou v oblasti aromaterapie. Již přes 40 let laboratoře Decléor vylepšují své odborné znalosti, a díky tomu vyvíjí esenciální oleje pro každodenní péči o všechny typy pleti.
Decleór kosmetika nabízí unikátní systém péče o krásu postavený na řemeslných, extra silných a koncentrovaných přípravků. Decleór produkty obsahují pouze nejlepší přírodní ingredience, které bojují proti poškození pleti z městského způsobu života (jako je nedostatek spánku, znečištění, stres nebo nevyvážená strava).
Každá kapka esenciálního oleje obsahuje průměrně až 150 aktivních molekul. Už pouhých několik kapek tak vede k viditelné proměně pleti. Ikonickým produktem je bezpochyby olejové sérum Decléor Aromessence. Jedná se o směs těch nejjemnějších destilovaných esenciálních a extra panenských olejů, lisovaných za studena. Sérum je 100% aktivní a tedy zcela bez obsahu vody. Je tak silné, že pouhé 3 kapky oleje obsahují vše, co vaše pleť potřebuje.

Čokoládový zábal

Cena – (1 partie) 850,-Kč – 45 min

cokoladovyzabal

Skořicový zábal

Cena – 700,-Kč – Peeling…45 min

Zabal - Minerální bahno z mrtvého moře

Cena – 800,-Kč Peeling (1 partie)…50 min
Doporučujeme pro problematickou pokožku. Tento zábal je především detoxikační.

bahnomrtvemore

Relaxační masáž - Lávové kameny

Kombinovaná masáž s nahřátými lávovými kameny uvolňuje problematické partie od bolesti. Naladí tělo do pohody a odblokuje veškeré napětí.

Cena – 1000,-Kč – 60 min

masaz-lavovymi-kameny

Sportovní masáž

Sportovní masáž vychází z masáže klasické, má ovšem svá specifika, kterými se od klasické masáže liší. Sportovní masáž dokáže sportovce fyzicky i psychicky připravit na sportovní výkon nebo naopak po zátěži zklidnit organismus a zrychlit regeneraci měkkých tkání

Cena – 600,-Kč – 60 min

sport_masage

Shrnutí všech procedur :

Ty to krásné a příjemné blahodární procedury Vám připravila Jitka Šulcová - Absolvovent Dexter academy

Tyto masáže a zábaly stimuluji krevní oběh a lymfaticky systém. Pomáhají k detoxikaci organismu. Bonusem je peeling, který odstraňuje odumřelé buňky a tím jsou veškeré naše zábaly a masáže účinnější .